Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oczyszczanie organizmu aparatem Body Detox

Body detox StarachowiceKażdy z nas codziennie jest narażony na działanie toksyn, które gromadzą się w naszym ciele w wyniku nieodpowiedniego odżywania się, niewłaściwego trybu życia oraz towarzyszącego mu stresu. Mają one negatywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także samopoczucie. Aparat Body Detox jest rozwiązaniem mającym na celu skuteczne oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji i przywrócenie mu harmonii oraz równowagi. Stanowi on doskonałą alternatywę dla tradycyjnej, często bolesnej medycyny tradycyjnej.

Body Detox okazał się światowym liderem w rewitalizacji i oczyszczaniu organizmu.

Dzięki zabiegom oczyszczania organizmu aparatem Body Detox możemy wzmocnić swój system immunologiczny i pomóc organizmowi w zwalczaniu wielu chorób zdiagnozowanych klinicznie takich jak alergie, reumatyzm i wiele innych.

Komórki w procesie starzenia tracą swoje zasoby energii. Dla prawidłowego funkcjonowania trzeba je doenergetyzować . Body Detox to przede wszystkim stymulacja, która wyzwala w naszym organizmie zadziwiające zdolności regeneracji i odbudowy.

Wzbogacona energetycznie komórka jest zdolna do szybkiej odbudowy uszkodzonych struktur co w konsekwencji przywraca jej prawidłową biologiczną aktywność.

Naukowo jest dowiedzione, że zabiegi wspomagają odchudzanie i usuwanie trądziku i innych schorzeń skóry, oraz bardzo pomocne są w zwalczaniu cellulitu.

Body Detox nautralizuje także skutecznie wolne rodniki, które są źródłem przedwczesnego starzenia organizmu co uwidacznia się również w wyglądzie skóry.

 

Body detox StarachowiceOczyszczanie Body Detox' em powoduje:

  • usuwanie toksyn z organizmu
  • oczyszczanie krwi
  • działa bakteriobójczo
  • neutralizacja wolnych rodników
  • uzupełnianie pierwiastków śladowych
  • przywracanie równowagi energetycznej

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu to:

ciąża, epilepsja, przeszczepy organów, rozrusznik serca.