Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Joga dla początkujących w Starachowicach.

Odkryj tajemnice starożytnej recepty na młodość i długowieczność!

joga dla początkujacych w starachowicachZawsze kiedy słyszałam słowo YOGA wydawało mi sie, że to po pierwsze jakaś bardzo skomplikowana gimnastyka, a po drugie, żeby móc ją ćwiczyć trzeba być naprawdę zdrowym i niesamowicie sprawnym. Jednak kiedy odkryłam prawdziwą, autentyczną jogę „u źródła", czyli w Indiach, okazało się, że jest to wspaniała przygoda, która potrafi bardzo pozytywnie wpłynąć na samopoczucie i na cale podejscie do życia. Nauczyłam się, że joga ma przede wszystim dawać Ci radość i wewnętrzne poczucie siły oraz jest absolutnie dla każdego. Dodatkowo okazało się, że rewelacyjne wpływa na poprawę zdrowia, modeluje sylwetkę i zmienia codzienne samopoczucie.
Widziałam jak te nieskomplikowane i przyjemne ćwiczenia pomagają osobom z najróżniejszymi bólami, otyłym i zestresowanym. Stwierdziłam, że jest to podejście, które może zdziałać cuda. Dodatkowo wreszcie uczysz sie oddychac tak, aby twoje oczy nabraly blasku i każda komórka ciała także zaczęła oddychać.

Kto jeszcze chce sie przekonać jak działa prawdziwa, autentyczna joga?

Jeśli chcesz odkryć nowy wspaniały sposób poprawy samopoczucia i wyglądu oraz jednocześnie wybrać się na wędrówkę w kierunku nowego sposobu poznania swojego ciała i umysłu zapraszamy na zajęcia z hatha-jogi do Studia Relaks
Słowo joga pochodzi z sanskrytu i oznacza jedność ciała, umysłu i ducha. Te proste ćwiczenia bardzo szybko pomogą Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię we współczesnym zabieganym świecie. Wystarczy godzina, aby poczuć się zupełnie inną , „lżejszą" osobą.

Zapraszam każdego bez względu na wiek, ponieważ system ćwiczeń hatha-jogi jest bezpieczny i odpowiedni dla każdego. Z szerokiego wachlarza cwiczen (asan) wybieram te, które są najlepsze dla danej osoby w momencie, w którym się znajduje. Zajęcia są prowadzone bardzo indywidualnie w małej grupie.
Te proste ćwiczenia udoskonalą Twoje ciało, zapewnią siłę i gibkość, ukształtują prawidłową postawę ciała, nauczą poprawnego oddychania, co wpłynie na pracę umysłu jak również na wzmocnienie i regulację organizmu, czy też na poprawę przemiany materii i redukcję masy Twojego ciała.

joga dla początkujacych w starachowicach

joga dla początkujacych w starachowicach

 

Sama sprawdź rewelacyjne działanie hatha-jogi i jak możesz na długi czas zachować zdrowie, dobre samopoczucie i młodzieńczy wygląd.

Naukowo dowiedzione jest, że korzystając z prostych ćwiczeń jogi możesz też pozbyć się bólow, poprawić prace swoich narządów wewnętrznych, zwiększyć energie, koncentracje i refleks, poprawić sen i odzyskać doskonałe samopoczucie.

Można długo opowiadać o niewiarygodnym działaniu hatha-jogi, jednak Ty przekonaj się o tym sama i zaobserwuj jak zbawienne działanie będzie mieć na Ciebie joga, uczestnicząc w zajęciach, które odybwaja sie w Studio Relaks masz niepowtarzalną okazję aby wsłuchać się w swój organizm i lepiej go poznać. Odkryjesz harmonię i relaks w swoim ciele, a także odkryjesz tajemnice medytacji. Stres nie bedzie mial do ciebie dostepu!

 

Sprawdź jak szybko i w prosty sposób możesz poczuć się rewelacyjnie i odkryć tajemnice, które kryje twoje ciało i umysł !

Wszystkich zapraszam na te wspaniała podróż w kierunku odkrycia samej siebie, którą przywiozłam prosto z Indii.

 

joga dla początkujacych w starachowicach

 

 

 

 

 

Joga w Starachowicach

 

 

Zapisy i informacje:

Olga Podgorska,  731-568-667