Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masaż słowiański miodem - NOWOŚĆ!

Masaż miodem Starachowice

Starosłowiański masaż podgrzanym miodem przenika do głębszych warstw skóry. Pomaga usunąć toksyny, pobudza limfę do pracy oraz działa rozluźniająco na mięsnie. W zależności jakim miodem wykonywany jest masaż ma różne działanie końcowe.

Są wśród nich lipa, mięta, melisa, lawenda, jałowiec czy sosna mówi się że przywraca ciało do korzeni, koi niepokój a podnosi dobry nastój i przywraca optymizm.

Miód ma też działanie antybiotyczne, odżywia tkanki skóry, przyspiesza proces gojenia rani mikrouszkodzeń naskórka jednocześnie usuwając jego nadmiar. Dodatkowo ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i regenerujące. Jest też środkiem nawilżającym jak i działa ochronnie na skórę.

 

Masaż miodem Starachowice

 

Miód jest naturalnym produktem, który w kosmetologii i lecznictwie jest wykorzystywany i stosowany w różnych postaciach i ma wielorakie zastosowanie w przeróżnych częściach świata.

Kleopatra zażywała kąpieli w oślim mleku i miodzie. A Poppea stosowała okładów z mleka i miodu jako forma na podtrzymywanie młodości jej ciała.