Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Joga dla początkujących w Starachowicach.

Odkryj tajemnice starożytnej recepty na młodość i długowieczność!

joga dla początkujacych w starachowicachZawsze kiedy słyszałam słowo YOGA wydawało mi sie, że to po pierwsze jakaś bardzo skomplikowana gimnastyka, a po drugie, żeby móc ją ćwiczyć trzeba być naprawdę zdrowym i niesamowicie sprawnym. Jednak kiedy odkryłam prawdziwą, autentyczną jogę „u źródła", czyli w Indiach, okazało się, że jest to wspaniała przygoda, która potrafi bardzo pozytywnie wpłynąć na samopoczucie i na cale podejscie do życia. Nauczyłam się, że joga ma przede wszystim dawać Ci radość i wewnętrzne poczucie siły oraz jest absolutnie dla każdego. Dodatkowo okazało się, że rewelacyjne wpływa na poprawę zdrowia, modeluje sylwetkę i zmienia codzienne samopoczucie.
Widziałam jak te nieskomplikowane i przyjemne ćwiczenia pomagają osobom z najróżniejszymi bólami, otyłym i zestresowanym. Stwierdziłam, że jest to podejście, które może zdziałać cuda. Dodatkowo wreszcie uczysz sie oddychac tak, aby twoje oczy nabraly blasku i każda komórka ciała także zaczęła oddychać.

Kto jeszcze chce sie przekonać jak działa prawdziwa, autentyczna joga?

Jeśli chcesz odkryć nowy wspaniały sposób poprawy samopoczucia i wyglądu oraz jednocześnie wybrać się na wędrówkę w kierunku nowego sposobu poznania swojego ciała i umysłu zapraszamy na zajęcia z hatha-jogi do Studia Relaks
Słowo joga pochodzi z sanskrytu i oznacza jedność ciała, umysłu i ducha. Te proste ćwiczenia bardzo szybko pomogą Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię we współczesnym zabieganym świecie. Wystarczy godzina, aby poczuć się zupełnie inną , „lżejszą" osobą.

Zapraszam każdego bez względu na wiek, ponieważ system ćwiczeń hatha-jogi jest bezpieczny i odpowiedni dla każdego. Z szerokiego wachlarza cwiczen (asan) wybieram te, które są najlepsze dla danej osoby w momencie, w którym się znajduje. Zajęcia są prowadzone bardzo indywidualnie w małej grupie.
Te proste ćwiczenia udoskonalą Twoje ciało, zapewnią siłę i gibkość, ukształtują prawidłową postawę ciała, nauczą poprawnego oddychania, co wpłynie na pracę umysłu jak również na wzmocnienie i regulację organizmu, czy też na poprawę przemiany materii i redukcję masy Twojego ciała.

joga dla początkujacych w starachowicach

joga dla początkujacych w starachowicach

 

Sama sprawdź rewelacyjne działanie hatha-jogi i jak możesz na długi czas zachować zdrowie, dobre samopoczucie i młodzieńczy wygląd.

Naukowo dowiedzione jest, że korzystając z prostych ćwiczeń jogi możesz też pozbyć się bólow, poprawić prace swoich narządów wewnętrznych, zwiększyć energie, koncentracje i refleks, poprawić sen i odzyskać doskonałe samopoczucie.

Można długo opowiadać o niewiarygodnym działaniu hatha-jogi, jednak Ty przekonaj się o tym sama i zaobserwuj jak zbawienne działanie będzie mieć na Ciebie joga, uczestnicząc w zajęciach, które odybwaja sie w Studio Relaks masz niepowtarzalną okazję aby wsłuchać się w swój organizm i lepiej go poznać. Odkryjesz harmonię i relaks w swoim ciele, a także odkryjesz tajemnice medytacji. Stres nie bedzie mial do ciebie dostepu!

 

Sprawdź jak szybko i w prosty sposób możesz poczuć się rewelacyjnie i odkryć tajemnice, które kryje twoje ciało i umysł !

Wszystkich zapraszam na te wspaniała podróż w kierunku odkrycia samej siebie, którą przywiozłam prosto z Indii.

 

joga dla początkujacych w starachowicach

 

 

 

 

 

Joga w Starachowicach

 

 

Zapisy i informacje:

Olga Podgorska,  731-568-667

Joga w Starachowicach - pierwsze zajęcia

Co przynieść na pierwszą sesję?

 • Wygodny, nie krępujący ruchów strój: krótkie spodenki, luźne długie spodnie lub legginsy i T-shirt, bezrękawnik lub koszulka na ramiączkach.
 • Jogę ćwiczy się boso - nie potrzeba specjalngo obuwia
 • Ewentualnie matę do jogi - jest to specjalna, antypoślizgowa mata przeznaczona do ćwiczeń jogi. UWAGA: zwykłe karimaty nie nadają się do ćwiczenia jogi, są zbyt śliskie. Jeśli nie chcesz na razie inwestować w matę do jogi, można użyć maty Oli.


Joga w StarachowicachO czym należy pamiętać przed przystąpieniem do ćwiczeń?

 • Nic nie jeść min. 3 godziny przed zajęciami
 • Nie ćwicz bezpośrednio na słońcu, ani po dłuższym pobycie na słońcu lub w saunie.
 • Pamiętaj aby przed zajęciami zgłosić nauczycielowi dolegliwości zdrowotne , w szczególności zaś:Jeśli jesteś w ciąży – możesz ćwiczyć, ale zgłoś to koniecznie nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.
  • dyskopatię,
  • zwyrodnienia kręgosłupa,
  • choroby serca,
  • choroby oczu,
  • stany zapalne,
  • wysokie ciśnienie,
  • niedawno przebyte operacje, kontuzje,
  • urazy i inne dolegliwości.
 • Panie w czasie menstruacji nie powinny wykonywać części pozycji. Jeśli jesteś w trakcie miesiączki, zgłoś to nauczycielowi, a on zaproponuje Ci pozycje alternatywne.

 

Joga w Starachowicach

Zapisy i informacje:

Olga Podgorska,  731-568-667

Joga w Starachowicach - Harmonogram

 

 

Joga w Starachowicach

 


 

Poniedzialek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

7:30 Joga

Grupa średniozaawansowana

9:00 Joga

Grupa początkująca

dla seniorów

7:30 Joga

Grupa

średniozaawansowana

9:00 Joga

Grupa początkująca

dla seniorów

 

7:30 Joga

Grupa

średniozaawansowana

8:00 SunDao

Ćwiczenia

Mistrza Yu.

18:00 Joga
Grupa

średniozaawansowana

18:30 Joga

Grupa początkująca

18:00 Joga

Grupa zaawansowna

18:30 Joga

Grupa początkująca

19:00 Joga dla

Młodzieży

- grupa początkująca

10:00

Gyrokinesis®
grupa początkująca

 

 

 Joga w Starachowicach


Istnieje możliwość zajęć indywidualnych,po uprzednim ustaleniu terminu.

 

Ponieważ zajęcia w Studio Relaks odbywają się w małych kameralnych grupkach, bardzo proszę w wcześniejszy kontakt telefoniczny badż mailowy czy isnieje możliwośc aby wziąć udzial w danych zajeciach.

 

 


 

 

7.30 Joga
grupa średniozaawansowana

Regulamin zajęć z Jogi


 1. W zajęciach nie mogą brać udziału osoby z poważniejszymi problemami zdrowotnymi bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
 2. Panie w ciąży powinny posiadać pisemne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań dla praktykowania jogi.
 3. Wszelkie dolegliwości zdrowotne (w tym menstruację) powinno zgłosić się osobie prowadzącej przed zajęciami.
 4. Na zajęcia należy przyjść minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem, po rozpoczęciu zajęć bez zgody prowadzącego nie można wejść na salę ani jej opuścić.
 5. Obowiązujący strój: wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, jogę ćwiczy się boso.
 6. Wszelkie problemy podczas praktyki, jak np. ból, nadmierne napięcie, brak oddechu, należy natychmiast skonsultować z nauczycielem.
 7. Zachowanie ciszy: przed oraz w trakcie zajęć nie powinno się rozmawiać na sali, należy wyłączyć telefony komórkowe.
 8. W trakcie zajęć należy bezwzględnie stosować się do poleceń nauczyciela, nie wolno wzajemnie sobie pomagać w wykonywaniu asan bez jego zgody.
 9. Po zajęciach sprzęt oraz wykorzystywane pomoce powinny zostać odłożone na właściwe miejsce.
 10. Osoby ćwiczące w szkole dłużej niż jeden miesiąc oraz osoby z chorobami skóry powinny korzystać z własnych mat.
 11. Nauczyciel może bez podania przyczyny nie zgodzić się, aby dana osoba brała udział w jego zajęciach. W takim wypadku przysługuje zwrot pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.

 


 Joga w StarachowicachZrzeczenie odpowiedzialności

STUDIO RELAKS nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z nieprzestrzegania niniejszego Regulaminu.